Drukarki DTG/DTF Ricoh na Targach RemaDays!

sty 30, 2023

Na stoisku Akonda Tex pojawią się jako nowości – drukarki DTG/DTF, produkowane przez japoński koncern Ricoh.

“Do tej pory żadna firma w kraju nie dystrybuowała urządzeń Ricoh do druku na tekstyliach, zostaliśmy więc obdarzeni zaufaniem przez jednego z wiodących graczy na światowym rynku. Akonda Tex została wybrana jako sprawdzony partner handlowy i serwisowy, co jest dla nas sporym wyróżnieniem”  

– Fryderyk Wiernicki, współwłaściciel Akonda Tex nie kryje swojego zadowolenia.

W dniach 1-3 luty na Targach RemaDays zaprezentowane zostaną urządzenia, które nie powinny umknąć uwagi firmom poszukującym trwałych i wydajnych drukarek do gotowych tekstyliów, wyróżniających się wszechstronną funkcjonalnością, gwarantujących bardzo dobre odwzorowanie kolorystyczne jak również łączących w sobie możliwości druku DTG i DTF! Te premierowe w Polsce produkty, pozwolą uruchomić lub rozwinąć spersonalizowany druku na odzieży i usługi druku na żądanie! 

Model podstawowy RICOH Ri 100 dzięki niskiej cenie i łatwej w obsłudze konstrukcji, ułatwi rozpoczęcie przygody zdrukiem DTG. Błyskawicznie pozwoli uruchomić usługę drukowania koszulek na zamówienie. Nie trzeba mieć wcześniejszego doświadczenia, aby bezpiecznie i łatwo stworzyć pięknie zadrukowane produkty na jasnych/białych tekstyliach. Poszerzenie zakresu działalności w druku tekstylnym/reklamowym za pomocą jednego urządzenia jeszcze nigdy nie było tak łatwe!

Bardziej rozbudowane modele Ri 1000 i Ri 2000 to idealna opcja dla usługodawców druku o średnich potrzebach produkcyjnych. Obie drukarki są doskonałym połączeniem inteligentnej technologii, dużej prędkości druku i wysokiej jakości. Co najważniejsze z punktu widzenia dzisiejszych oczekiwań rynku, oba urządzenia łączą w sobie możliwości druku w technologii zarówno DTG, jak i DTF. Drukarki serii Ri1000/2000 drukujące w trybie DTF to idealna opcja do umieszczania nadruków na różnego rodzaju materiałach, w trudno dostępnych miejscach, jak ramię bluzy, kaptur, parasolka a także możliwość wydrukowania wielu motywów na jednym arkuszu!

Stoisko Akonda Tex i Akonda będzie największym z dotychczasowych w historii udziału firm w targach RemaDays. Na ponad 100m2 zaprezentowane będą urządzenia o bardzo różnorodnym zastosowaniu, z kilkoma premierami – maszyną HEAD-ONE do produkcji główek kalendarzy, sztancą rotacyjną iEcho MCT czy foliarko-złociarką firmy SUNFUNG. Dla uzupełnienia oferty do produkcji kalendarzy trójdzielnych na stoisku będzie automat CAL-ONE 1000 i półautomat CAL-ONE mini. Nie zabraknie flagowego plotera iEcho w dwóch różnych rozmiarach, multi-finishera Ausjetech i wspomnianych premierowych drukarek do druku na tekstyliach firmy Ricoh. Wszystko na stoisku F2.39!